Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Новини кафедри статистики, обліку та аудиту

З останніми новинами можна ознайомитись на сайті кафедри статистики, обліку та аудиту

Захист перших статистичних досліджень!

З кожним роком наша дружна статистична сім’я поповнюється новими членами. Так, студенти групи ЕС-21 вже здобули певні статистичні знання і провели свої перші статистичні дослідження. Тепер вони чітко розуміють, що статистична грамотність є невід'ємною складовою частиною професійної підготовки кожного економіста, а також будь-якого фахівця, що має справу з аналізом масових явищ, будь то соціально-суспільні, економічні, технічні, наукові та інші. Різноманітність тематики студентських досліджень зайвий раз підтверджує це.

5 грудня 2016 року відбувся захист цих наукових робіт. Студенти не тільки якісно і професійно провели дослідження, але й змогли досить креативно представити результати своєї роботи, зробивши презентації за своїми темами:

Попова Аліна «Декоративна косметика: популярність та шкода»
Гачик Юлія «Дослідження сучасного відношення курсантів до військової діяльності»
Щеглова Вероніка «Музичне вподобання серед молоді Харкова»
Грищенко Дар’я «Дослідження правильного харчування серед мешканців гуртожитку № 2»
Дашутін Віталій «Футбол в житті людини»
Калашнік Руслана «Яким банкам довіряє мешканці Харкова?»
Уткіна Катерина «Фактори, які впливають на вибір породи собак»
Хілевіч Анастасія «Погляд студентів на українську освіту»
Должко Вероніка «Залежність від комп’ютерних ігор»
Грега Аліна «Проблеми великої кількості працюючих не за фахом»
Душина Діана «Матеріальні витрати на заняття настільним тенісом»

Вітаємо з успішним захистом та бажаємо нашим молодим статистикам натхнення й успіхів у подальших дослідженнях!

 

 

 

День відкритих дверей

6 листопада 2016 року в Каразінському університеті відбувся традиційний День відкритих дверей.
Завідувач кафедри та викладачі взяли учать у цьому заході, спілкувалися з абітурієнтами, відповідали на питання та розповідали про особливості освітнього процесу.

 

Сесія наближається…

Улюблені викладачі та цікаві предмети надихають студентів на творчість. 

 

Першокурсники завітали у музей

6 жовтня 2016 року студенти першого курсу спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали музей історії Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Цікава екскурсія не залишила нікого байдужим! Тепер студенти знають чому на церемонію відкриття університету не запросили його засновника, якими були вчені 100 років тому назад та які вагомі наукові здобутки має Каразінський.

 

Дякуємо співробітникам музею за гарну експозицію та теплий прийом!

Квест «Статистика та облік знає все!»

У рамках Каразінського економічного турніру, що проводився 10 квітня 2016 року для учнів 10-11 класів, викладачі кафедри статистики, обліку та аудиту провели незвичайний квест «Статистика та облік знає все!» 

Веселий яскравий захід запам’ятається дітям надовго, адже вони змагались у спритності, кмітливості та дотепності.

Співробітництво з Групою IT компаній «Інтелектуальний сервіс» та

отримання сертифікатів «M.E.Doc»

 

Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна заключив договір про співробітництво із Групою IT компаній «Інтелектуальний сервіс». В рамках цього договору у червні 2016 року було проведено навчання викладачів кафедри статистики, обліку та аудиту.

К.е.н., доценти Косата Інна Анатоліївна, Пономарьова Тетяна Володимирівна та Чуприна Олена Анатоліївна відточили свої навички користувачів комп'ютерної програми «M.E.Doc» і стали справжніми сертифікованими фахівцями.

У процесі навчання викладачі отримали безліч корисних знань. Кожен мав можливість закріпити отримані знання, виконавши ряд практичних завдань.

 

Після закінчення навчання був проведений підсумковий тест. Завдяки глибокій роз'яснювальної роботи та уважному ставленню викладачі успішно впоралися з поставленим завданням і отримали «Сертифікати фахівців «M.E.Doc».

 

Вітаємо переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Прикладна статистика»

31 березня – 1 квітня 2016 року у ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Прикладна статистика». Наші студенти достойно представили Alma Mater!

Студентка групи ЕС-41 Анна Дрига нагороджена Грамотою учасника II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Прикладна статистика» за креативне представлення візуального ряду і структурований виклад матеріалу.

Студентка групи ЕС-41 Коба Юлія нагороджена Грамотою учасника II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Прикладна статистика» за грамотне використання статистичного інструментарію.

Студентка групи ЕС-41 Брусник Катерина нагороджена Грамотою учасника II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Прикладна статистика» за прагнення в подоланні труднощів і відданість статистиці.

Студент групи ЕС-41 Степанов Олександр нагороджений Грамотою учасника II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Прикладна статистика» за перемогу в номінації «Кращі теоретичні знання».

 

Вітаємо і бажаємо творчої наснаги та подальших досягнень!

Вітаємо!

 


Студентська наукова конференція

22 березня 2016 року на кафедрі відбулись секційні засідання у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих учених «Актуальні проблеми стабілізації соціально-економічного розвитку в сучасних умовах». Учасники активно працювали в тематичних секціях.

Секція «Проблеми теорії та практики економічної статистики в умовах інтеграційних процесів в Україні» зібрала 19 учасників.

У роботі секції взяли учать викладачі кафедри – к.е.н., доцент Чуприна Олена Анатоліївна, к.е.н., доцент Кущенко Олена Іванівна, к.е.н., доцент Назарова Олександра Юріївна та к.е.н., доцент Пономарьова Тетяна Володимирівна. 

Засідання секції відзначалося гарячими дискусіями, дослідження були присвячені найрізноманітнішим темам. У підсумку усі прийшли згоди в тому, що наявність об'єктивних і своєчасних статистичних досліджень соціально-економічних явищ і процесів - необхідна умова ефективних управлінських рішень на державному і регіональних рівнях. Під час засідання секції «Сучасні проблеми обліку та аудиту в Україні» було обговорено 7 доповідей, що присвячені питанням управлінського обліку, аудиту та оподаткування. Проблеми, що висвітлювались в доповідях, не залишили байдужою й аудиторію: студенти та викладачі активно обговорювали з доповідачами представлену інформацію. 

 

Вітаємо з успішним завершенням курсу!

Вітаємо к.е.н., доцента Кущенко О.І. та к.е.н., доцента Чуприну О.А. з успішним завершенням курсу «Технології дистанційної освіти» та отриманням сертифікатів!


 

Тренінги для викладачів за програмними продуктами "1С:Підприємство 8"


25-26 лютого 2016 року к.е.н., доцент Пономарьова Т.В. прийняла участь у тренінгах для викладачів, що організовані офіційним навчальним центром з "1С Підприємства" СКАЙЛАЙН СОФТВЕР (м. Київ).
 

У рамках взаємодії з системою освіти офіційний навчальний центр з "1С Підприємства" СКАЙЛАЙН СОФТВЕР запропонував скористатися викладачам навчальних закладів зібраним і впорядкованим методичним досвідом, заощадити зусилля при підготовці і розвитку своїх навчальних програм.

 Вітаємо магістрів з успішним захистом дипломних робіт!

26-28 січня 2016 року відбувся захист дипломних робіт магістрів спеціальності «Прикладна статистика» та «Облік та аудит».
Бажаємо нашим випускникам творчої наснаги та подальшого професійного зростання!

 

 

 

З новим роком!

Вітаємо усіх викладачів та студентів із Новим роком та Різдвом Христовим!  Щастя вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.

Презентація спеціальності "Облік та оподаткування"

  В рамках профорієнтаційної роботи кафедри 5 грудня 2015 року проведена презентація спеціальності "Облік та оподаткування" в освітньому просторі "Гравітація". Ініціатор та ідейний натхненник канд. економічних наук, доцент кафедри статистики, обліку та аудиту Розіт Тетяна Володимирівна.
   
   
Вийшли з друку:
 
  навчально-методичний посібник «Демографічна статистика» (автор к.е.н, доцент кафедри Назарова О.Ю.)
     
  навчальний посібник «Статистика фінансів» (автори к.е.н., доцент Назарова О.Ю. та к.е.н., доцент Чуприна О.А.)

 

У жовтні під керівництвом к.е.н., доцента Кущенко О.І. студенти-першокурсники  кафедри статистики, обліку та аудиту відвідали музей історії Харківського університету. Експозиція Музею складається з чотирьох розділів, що обіймають увесь двохсотрічний шлях Харківського університету: його дореволюційну історію (1804-1917); складний період реорганізації (1918-1933); відновлення університету, участь у Великій Вітчизняній війні та повоєнній відбудові, розвиток навчально-наукового потенціалу в 1950-1980-ті рр.; діяльність університету в умовах незалежної України (з 1991 р.). Студенти отримали позитивні враженні від відвідування музею та гордість за свою Alma mater!  

До 118 річниці з дня народження Лібермана О.Г. студенти підготували газету. Пам’ятаємо і шануємо!

 

Засідання «круглого столу» з користувачами статистичної інформації зі статистики цін. 

   17 вересня 2015 року доц. Назарова О.Ю. та доц. Пономарьова Т.В. взяли участь у засіданні «круглого столу», який було організовано управлінням статистики цін Головного управління статистики у Харківській області на тему«Про порядок організації державного статистичного спостереження за змінами споживчих цін на споживчі товари (послуги)». Метою «круглого столу» стало посилення взаємодії органів державної статистики з користувачами статистичної інформації шляхом підвищення рівня доступності та зрозумілості статистичних даних і методології їх складання; підвищення рівня довіри респондентів, заохочення до участі у державних статистичних спостереженнях, обговорення актуальних питань зі статистичної методології, презентація статистичного збірника і доповіді за 2014 р. 


 

Першокурсники приєдналися до нашої дружної родини!
Щиро вітаємо з початком студентського життя!
 


Група ЕС-11 

 
Група ЕА-11

 

З новим навчальним роком!

 

Вітаємо усіх студентів на викладачів з початком нового навчального року!
Нехай навчання приносить задоволення і користь!

 

Всеукраїнська олімпіада з прикладної статистики!

2-3 квітня в Харківському національному економічному університеті імені С. Кузнеця  пройшла Всеукраїнська олімпіада з прикладної статистики. Студенти ХНУ імені В. Н. Каразіна не змогли пройти повз такої визначної події та прийняли участь у змаганні. В процесі олімпіади учасники виконували завдання статистичного напрямку та виступали з доповідями на тему : «Цивілізаційні очікування: статистика ресурсів» та зайняли почесне 2 місце у командному змаганні.

Також каразінці не пасли задніх в індивідуальному змаганні й в боротьбі учасників за конкурсом (Федорченко Т. та Яхно В.) та поза конкурсом (Чикмарьова Т. та Ворожка О.) проявили себе як обдаровані, кмітливі та розумні студенти.

Реєстрація учасників – важливий етап олімпіади. 

 

А це журі – суворе, але справедливе! 

 

Кожна хвилина на рахунку. Завдання олімпіади потрібно виконати швидко та правильно!! 

 

Презентація команди – справа відповідальна! 

 

Заслужене 2 місце та привітання від проректора університету

 

Наші керівники: к.е.н., доценти кафедри статистики, обліку та аудиту Чуприна О.А. та Назарова О.Ю. 

 

Фото на згадку про 2 особливі дні))) 

 

24.03.2015 року відбулись секційні засідання Студентського наукового товариства в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Проблеми та тенденції соціально-економічного розвитку».

 

Секція «Проблеми теорії та практики економічної статистики в умовах інтеграційних економічних процесів в Україні»

 Викладачі кафедри готуються до засідання

 

Учасники засідання зі своїми науковими керівниками:

 К.е.н., доцент Чуприна Олена Анатоліївна;

 

 

К.е.н., доцент Назарова Олександра Юріївна

 

К.е.н., доцент Пономарьова Тетяна .Володимирівна

 

Секція «Сучасні проблеми обліку та аудиту в Україні»
Початок роботи секційного засідання

 

Студенти доповідають 

Дякуємо усім учасникам і бажаємо подальших наукових досягнень!

 

 До уваги студентів спеціальності 7.03050901 «Облік і аудит»          

            5 березня 2015 року о 15-15 в ауд. 1/8 відбулися збори студентів спеціальності 7.03050901 «Облік і аудит» з питань переддипломної практики.

 

Тетянин день. 

Напевно, найвеселіші і діяльні часи в житті людини, це студентські роки, роки звершень, закоханостей, поривів і розчарувань. Кожен день несе щось нове, незвичайне, свіже в сприйнятті. Вітаємо всіх студентів: колишніх, нинішніх і майбутніх, і бажаємо провести цей день так, щоб було про що згадувати цілий рік, а краще – все життя! 

 

 

Студентство – це прекрасна пора життя, коли все попереду, варто лише вибрати правильний шлях!

 

З Новим 2015 роком та Різдвом Христовим! 

Кафедра статистики, обліку та аудиту щиро вітає всіх наших працівників та студентів із світлими і радісними святами – Новим 2015 роком та Різдвом Христовим! 

 

 Хай рік, в який ступаємо, підходить до нас під знаком миру і добра, любові й поваги до ближнього, буде роком чистих помислів і добрих справ та багатим на нові здобутки і приємні події.

 

 

 

 

Кафедра статистики, обліку та аудиту вітає Купіну Анну

 
Кафедра статистики, обліку та аудиту щиро вітає студентку 3 курсу напряму підготовки «Прикладна статистика» Купіну Анну з вдалим виступом на відкритому Чемпіонаті світу з аматорського кікбоксінгу!

 

День відкритих дверей, або стороннім вхід дозволено!

9 листопада викладачі кафедри прийняли активну участь у проведенні Дня відкритих дверей. До участі у заході були підготовлені інформаційні буклети, що містять інформацію про напрями підготовки та спеціальності, які здійснює кафедра. Майбутні абітурієнти та їх батьки мали змогу познайомитися з новими правилами прийому на навчання, поспілкуватися з керівництвом університету, викладачами та студентами старших курсів, а також отримати відповіді на всі свої питання.

 

5 листопада відбулась щорічна студентська науково-практична конференція!

5 листопада відбулась щорічна студентська науково-практична конференція «Організація та проведення статистичного дослідження». В рамках конференції студентами групи ЕС - 21 було представлено доповіді щодо результатів проведених досліджень. 

 

 

30 жовтня 2014 року о 13-00 відбудується тестування студентів!

30 жовтня 2014 року о 13-00 відбудується тестування студентів спеціальності 8.03050901 «Облік і аудит» представниками газети «Все про бухгалтерський облік» для подальшого працевлаштування. Готуйтесь – і успіх вас не обмине!

 

Статистичні дослідження

Студентами 2 курсу напряму підготовки «Прикладна статистика» розпочато статистичні дослідження за різноманітними темами.

 

 

Кафедра  вітає студентку групи ЕС-31 Купіну Анну з перемогою у кубку України!

Кафедра щиро вітає студентку групи ЕС-31 Купіну Анну з перемогою у кубку України з аматорського кікбоксингу ВТКА серед дорослих.  Бажаємо подальших успіхів у спортивному житті!

 

 

З 1 ВЕРЕСНЯ!

Кафедра статистики, обліку та аудиту вітає усіх студентів та викладачів з початком 2014/2015 навчального року!

Нехай навчання буде цікавим і приносить лише задоволення!

Вітаємо студентів з успішним захистом дипломних робіт! 

Відбувся захист дипломних робіт спеціалістів та магістрів спеціальності «Прикладна статистика» та «Облік і аудит».

Кафедра статистики, обліку та аудиту щиро вітає студента 4 курсу М. Царенка !

Кафедра статистики, обліку та аудиту щиро вітає студента 4 курсу напряму підготовки «Облік і аудит» Царенка Михайла, який посів 1 місце у конкурсі студентських наукових робіт від «Інтерактивної бухгалтерії». Бажаємо подальших успіхів у науковій роботі!

 

 

 

«СУЧАСНІ ВЕКТОРИ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ»

11-12 квітня 2014 року студенти кафедри статистики, обліку та аудиту прийняли участь у  Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих учених «СУЧАСНІ ВЕКТОРИ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ»

Вітаємо переможців!

 

 

3-4 квітня 2014 року студенти кафедри прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади

3-4 квітня 2014 року студенти кафедри прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки «Прикладна статистика», що проходив у ХНЕУ ім. С. Кузнеця. 

Вітаємо команду наших студентів з ІІ місцем за презентацію на тему «Статистика олімпійських досягнень» та отриманими грамотами «За найкращі теоретичні знання зі статистики»!

      

Висловлюємо вдячність учасникам олімпіади та бажаємо подальших творчих та наукових успіхів!

 

 

21 березня 2014 року відбулися секційні засідання!

21 березня 2014 року у рамках роботи Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Сучасні вектори економічного розвитку» відбулися секційні засідання «Сучасні проблеми обліку та аудиту в Україні» та «Проблеми теорії та практики економічної статистики в умовах інтеграційних економічних процесів в Україні». На засіданнях виступили студенти 2-5 курсів кафедри статистики, обліку та аудиту з доповідями на сучасні і актуальні теми. 

 

 

Всеукраїнський студентський конкурс «Аудитор-2014»

За результатами І туру всеукраїнського студентського конкурсу «Аудитор-2014», який пройшов 14-15 березня в форматі он-лайн тестування, визначилися учасники II туру. Вітаємо студента 4 курсу напряму підготовки «Облік і аудит» Царенка Михайла з успішним проходженням І туру! Бажаємо подальших успіхів!

Конкурс студентських науково-практичних робіт!
Харківське територіальне відділення Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України спільно з Агентством з Міжнародних стандартів фінансової звітності провело серед студентів Харківських ВУЗів конкурс студентських науково-практичних робіт.

Вітаємо студентку напряму підготовки «Облік і аудит» Мрихіну Ліану з переможним ІІІ місцем у конкурсі та бажаємо подальших успіхів! З 11 травня по 30 червня 2011 року студенти економічного факультету
складають державні іспити та захищають дипломні роботи.


Кафедра статистики, обліку та аудиту вітає своїх студентів !


 

Засідання комісії з захисту дипломних робіт магістрів  та спеціалістів за спеціальністю «Облік і аудит» здійснювалось згідно розкладу 7 та 8 червня 2011 року. Для захисту дипломних робіт магістра та спеціаліста була виділена спеціально обладнана аудиторія, це дало змогу проводити захист без запізнень, організовано.

До захисту дипломних робіт магістрів та спеціалістів 7 та 8 червня 2011 р. приступили 18 чоловік (магістри та спеціалісти).

Захист дипломних робіт магістрів та спеціалістів проходив на достатньо високому рівні. Усі дипломні роботи збудовані на положеннях економічної теорії, матеріалах сесій Верховної Ради України, постанов Верховної Ради України та методичних матеріалах Держкомстату України.

Усі дипломні роботи виконані на реальних практичних матеріалах підприємств різноманітних форм власності. Широко використана спеціальна література з бухгалтерського обліку та аудиту, економіки, статистичні збірки, нормативні нові документи та інші офіційні матеріали.

Слід відзначити різноманітність тематики дипломних робіт магістрів та спеціалістів: представлені основні галузі економіки країни та регіону, різні форми власності, основні види ринку.

Керівництво дипломними роботами здійснювалось викладачами кафедри статистики, обліку та аудиту Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна. Рецензування дипломних робіт магістрів проводилось викладачами кафедр Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, керівниками підприємств.

Захист дипломних робіт показав, що студенти володіють необхідними знаннями, вміють зв'язувати теоретичні положення  наук, які вивчаються, з практикою, проблемами соціально-економічного розвитку держави. Студенти добре орієнтуються в питаннях економічної і соціальної політики сучасності, володіють комп'ютерними технологіями.

Підсумки захисту дипломних робіт магістрів:
'відмінно' –  10 чол. (55,6 %),
'добре' – 7 чол. (38,8 %),
'задовільно' – 1 (5,6%)

Добре виконані, успішно захищені роботи таких студентів:
Бондарева О.О., Гаврилко А.С., Дьоміна А.А., Квятковська А.О., Немилостива Я.С., Огар А.Я., Ольховська І.А., Пайманова В.А., Расулова Г.Р., Тесленко А.М.
Ці студенти підтвердили отримання диплома з відзнакою.

Підсумки захисту дипломних робіт спеціалістів:
'відмінно' –  2 чол. (22,2%);
'добре' - 7 чол. (77,8%).

Добре виконані, успішно захищені роботи студентів:
Кутасевич О.І., Радченко К.А.
Студентка Кутасевич О.І. підтвердила свій червоний диплом.

За загальними підсумками ДЕК відмічає, що студенти  в достатній мірі підготовлені до виконання  робіт на посаді економістів  підприємств різних форм власності, структурах ринкової економіки, а також для роботи у наукових і вищих навчальних закладах Магістр з обліку і аудиту підготовлений виконувати такі функції: облікову, фінансово-економічну, організаційну, контрольно-аналітичну, навчально-методичну, науково-дослідну.

Взагалі Державна екзаменаційна комісія констатує, що випускники економічного факультету денного відділення спеціальності 8.050.106 – 'Облік та аудит' освітньо-кваліфікаційного рівня 'магістр' мають достатню теоретичну та практичну базу, щоб користуватися отриманими знаннями в подальшій своїй професійній діяльності. 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна