Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Новини кафедри економіки та менеджменту

22.11.2022

Зустріч з засновником krasivo.project

10 листопада 2022 року відбулася зустріч Валерії Співак - засновниці та бренд-менеджера міжнародного бренду krasivo.project зі здобувачами вищої освіти кафедри економіки та менеджменту.


В рамках лекції обговорювалися такі питання:

1) Основні тренди 2022 у бізнесі;

2) Як і навіщо формувати особистий та корпоративний бренд;

3) krasivo.project: від локального до міжнародного бренду;

4) Роль командної роботи у формуванні бренду.

Здобувачі отримали цікаву інформацію, розібрали практичний кейс успішного бренду та отримали відповіді на питання.

 

03.11.2022

Майстер клас від Юрія Борисова

3 листопада 2022 року у режимі Zoom-конференції відбулася зустріч здобувачів вищої освіти освітньо-професійних програм «Менеджмент організацій», «Менеджмент бізнес-процесів», «Публічне управління та адміністрування» 1 року навчання зі спікером «Академії комунікацій» Юрієм Борисовим.

Тренер з бізнес-комунікацій, ораторської майстерності та ведення переговорів провів майстер-клас для здобувачів вищої освіти.

Під час зустрічі, студенти отримали цікаві та корисні поради, відповіді на запитання та фідбек по домашнім завданням, які вони отримували протягом тижня співпраці зі спікером у закритій групі Telegram.

 


 

 

03.11.2022

 

Участь у Волинському русі

 Бондаренко Дар‘я -староста групи ЕЛ-21 була організаторкою заходу від СД Платформа Кривий Ріг, та проводила практичний тренінг «Як підсилити волонтерський фронт».

 

 

Під час заходу учасники у форматі живої бібліотеки слухали про досвід волонтерів і можливості залучення у різні напрямки волонтерства під час повномасштабного вторгнення. Також ми надали учасникам можливість самостійно розробити потенційний волонтерський проект. Посилання на більш детальну інформацію про захід : https://www.instagram.com/p/CgyUlcqIu_u/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

18.05.2022

Участь у волонтерському русі

 

Company beer (дистрибуція у Харкові та Харківській області, а також Дніпропетровської області), з перших днів війни займається забезпеченням продуктами харчування військових частин, волонтерських організацій та торгових мереж міста. Активним учасником волонтерського руху став студент групи ЕН-11 Мартинов Сергій.

 

 


 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна