Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Новини кафедри

 

11.09.2023 р.

ОГОЛОШЕННЯ

13 вересня 2023 року о 8-30  відбудеться відкрита лекція д.е.н., доцента, професора закладу вищої освіти кафедри економіки та менеджменту Тєшевої Лариси Василівни з дисципліни «Виробничий менеджмент» ( гр. ЕХ-21) на тему «Підприємство та його виробнича функція».

 

Лекція відбудеться у дистанційному форматі за посиланням

Zoom

https://us05web.zoom.us/j/86932715106?pwd=pK6avl1jVLIFlapl6ukxaZNDHxwCB7.1

 

Ідентифікатор конференції: 869 3271 5106

Код доступу: 4gbFVN

 Запрошуємо всіх бажаючих!

 

03.08.2023 р.

Часи небайдужості

Цвинда Олексій, студент 4 курсу і координатор громадської організації «СД Платформа» у Кривому Розі зі своєю командою отримали подяку від Криворізької міської ради за високий професіоналізм, оперативність, самовідданість та значну допомогу у проведенні невідкладних робіт з ліквідації наслідків ракетних ударів, завданих країною-агресором по житлових кварталах, цивільних об‘єктах, підприємствах та інфраструктурі міста Кривого Рогу. 13 червня 2023 року була чергова атака по житлових будинках, після якої Олексій зі своєю командою одразу почали допомагати мешканцям, запустивши збір коштів з подальшою закупівлею всього необхідного для життєдіяльності постраждалих. Кожна така дія небайдужих студентів наближає до нашої Перемоги!

15.05.2023 р.

МІЖНАРОДНЕ СПІЛКУВАННЯ

Здобувач спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» Анікін Нікіта з 03.03.2023 р. по 07.04.2023 р. прийняв участь в навчальному курсі Modern Public Governance and Public Management in Transitional Settings від Йоркського університету, організованого разом із Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна.

За часи пройденого курсу він оновив та поглибив вже отримані, протягом навчання в університеті знання щодо публічного управління. Особливо йому було цікавим подивитися на сприйняття цієї теми з боку західноєвропейських університетів. Він відзначив, що було цікаво і корисно дізнатися про досвід становлення та розвитку публічного управління, а також вплив цього аспекту на соціально-економічний стан, в країнах Балканського півострову, а саме, перш за все, Сербії, Хорватії та Боснії, інформація про які підкріплювалася не лише навчальними матеріалами, але й особистим досвідом та спостереженнями пана Слободана, який є сербом, за національністю, і час народження та дорослішання якого припав на період численних балканських воєн, спричинених розпадом Югославії, в яких прослідковуються певні аналогії із нашою сучасною війною проти РФ, а тому це може бути корисним в майбутній професії, оскільки це дає розуміння процесів та ризиків, що відбуваються під час і після війни в публічному управлінні.

За результатом пройденого курсу Анікін Нікіта отримав сертифікат учасника

 

 

26.04.2023

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

В рамках кураторської години було проведено захід щодо вшанування пам’яті Чорнобильської трагедії науково-педагогічними працівниками кафедри економіки та менеджменту для здобувачів вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» та 281 «Публічне управління та адміністрування».

Сьогодні відзначаємо 37-му річницю аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала однією з найстрашніших катастроф за всю історію ядерної енергетики. ЦЕ ІСТОРІЯ ТРАГЕДІЇ, ЯКА СКОЛИХНУЛА СВІТ!

Презентація

 

 

13.03.2023

Викладачі кафедри постійно вдосконалюють навчально-методичні комплекси дисциплін. Інститутом післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання були сертифіковані і визнані в якості навчально-методичної праці наступні дистанційні курси:

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

1. Історія та актуальні концепції менеджменту, видано сертифікат № 331/2022 протокол №3 від 14.12. 2022 р., к.е.н., доценту Крикун Ользі Олександрівні.


2. Управління соціальним і гуманітарним розвитком, видано сертифікат № 353/2023 протокол №5 від 15.02. 2023 р., д-р наук з держ. управ., професору Сичовій Вікторії Вікторівні.


3. Психологія управління, видано сертифікат № 349/2023 протокол №5 від 15.02. 2023 р., канд. пед. наук, доценту Літвіновій Анастасії Миколаївні.Другий (магістерський) рівень вищої освіти

1. Самоменеджмент, видано сертифікат № 347/2023 протокол №5 від 15.22. 2023 р., к.е.н., доценту Крикун Ользі Олександрівні.

 

28.12.2022 р.

ПРИВІТАННЯ ВИПУСКНИКІВ

Шановні випускники! Від щирого серця вітаємо вас зі здобуттям диплома магістра та присвоєння кваліфікації магістр менеджменту за спеціальності 073 «Менеджмент». Швидко пролетіли роки студентського життя, наповненого радістю відкриттів і незабутніх зустрічей, а надалі вас чекає пора звершень, пора самостійності та відповідальності при прийнятті важливих управлінських рішень.

Бажаємо натхнення вам, наполегливості, професійних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Ви увійшли в історію Каразінського університету, ви є гордістю нашого навчального закладу, ви є людьми, від яких залежить майбутнє нашої держави. Тож нехай ваше життя буде легким і цікавим, сповнене неймовірними відкриттями і неперевершеними звершеннями. Нехай вам ЩАСТИТЬ! 

Вітаємо із захистом магістерських кваліфікаційних робіт

З 19 по 22 грудня 2022 року на кафедрі економіки та менеджменту Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбувся успішний захист магістерських кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти, які навчались за спеціальністю 073 «Менеджмент». Обрані теми наукових досліджень розкривають нові вершини розвитку науки та мистецтва менеджменту. Вони отримали додаткової актуальності в умовах воєнного стану, та будуть дуже своєчасними у період післявоєнного відновлення.

Атестаційна комісія високо оцінила кваліфікаційні роботи магістрів. Захист кваліфікаційних робіт показав високі результати здобувачів, які підтвердили свої знання, уміння і навики та набуті компетентності за часи навчання в університеті. За результатами захисту підтвердили диплом з відзнакою Железняков Олександр Юрійович, Колєснікова Віта Михайлівна, Косенко Анастасія Костянтинівна, Литвинова Анастасія Миколаївна, Овчаренко Владислав Михайлович, Шаповал Валерія Геннадіївна.

Шановні випускники, вітаємо із знаковою подією у житті – завершенням навчання! Нехай диплом випускника кафедри економіки та менеджменту залишається для вас не просто документом про вищу освіту, а й надійним провідником на професійному шляху, та предметом гордості. Колектив кафедри впевнений, що на ваших шляхах ще багато перемог, нових проектів, нових досягнень! Нехай все збувається!

А наші двері завжди відчинені для наших випускників! 

 

23.11.2022

23 листопада 2022 року реалізовано ініціативу, присвячену питанням міжнародної академічної мобільності здобувачів вищої освіти кафедри економіки та менеджменту

Одним із ключових напрямків діяльності Університету – є поглиблення співпраці у міжнародній сфері.

Кафедра економіки та менеджменту підтримує та усіляко сприяє реалізації права здобувачів вищої освіти на міжнародну академічну мобільність.

Головною метою зустрічі було надання інформації про те, де можна відслідковувати пропозиції щодо участі у програмах академічної мобільності та моніторити умови участі у таких програмах. А, найціннішим було те, що на зустріч завітали здобувачі вищої освіти, які мають досвід участі у програмах академічної мобільності та радо поділилися ним.

Спікерами виступили:

 Віталіна Шевченко - голова Студентської ради університету 2021-2022 років, Посолка Європейської молоді в Україні, яка поділилася своїми враженнями щодо участі у програмах мобільності та надала рекомендації, щодо особливостей підготовки документів для участі у програмах мобільності.

 Вікторія Білоус здобувач вищої освіти за освітньою програмою «Публічне управління та адміістрування», групи ЕЛ-41, яка будучи студенткою 3-го курсу приймала участь у програмі і навчалась у Лодзинському університеті, Польща.

 Дарья Погасій здобувач вищої освіти освітньої програми «Менеджмент бізнес-процесів», групи ЕХ-31, яка саме цього семестру навчається в університеті Боконні. Мілан, Італія.

 Єлізавета Юрченко здобувач вищої освіти освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» групи ЕЛ-31, яка поділилася досвідом участі у таких напрямках міжнародної співпраці як Літні та Зимові міжнародні школи. Це онлайн проєкти, які надають цікавий та корисний досвід участі у короткострокових міжнародних проєктах.

 

Корисні посилання:

Відділ міжнародних програм та академічної мобільності

https://karazin.ua/

https://t.me/karazin_international

https://www.facebook.com/int.relations.karazin/


 

18.11.2022

Meet-up з Тетяною Беседовською!

Засновниця маркетингового агентства OHANA SMM стратег, маркетолог. Спікер проєктів з інтернет-маркетингу Розробниця авторського продукту « SMM наставництво» 18 листопада 2022 року відбулася зустріч засновниці маркетингового агентства OHANA, маркетолога Тетяни Беседовської зі здобувачами вищої освіти кафедри економіки та менеджменту. Тетяна Беседовська провела лекцію на тему: «Досвід створення власної маркетингової компанії OHANA: від ідеї до успішної агенції. Один день із життя маркетолога та smm-спеціаліста». У ході обговорення , спікер поділилася досвідом створення та управління маркетинговим агенством OHANA, яке співпрацює з такими відомими компаніями, як Кулиничі, Мамин дом, Master Zoo, Anita та інші. Розповіла про важливі soft та hard skills для маркетолога, а також надала інформацію, щодо головних вимог роботодавців до здобувачів у сфері маркетингу. Здобувачі отримали надзвичайно цікаву інформацію, а спікер - велику кількість вдячних відгуків!


 

Наукове видання кафедри


Навчальний посібник «Менеджмент: простір варіантів» за загальною редакцією професора Г. О. Дорошенко був підготовлений і вийшов у світ для ознайомлення з теорією та практикою сучасного менеджменту. Навчальний посібник охоплює широке коло питань, що розкривають роль менеджменту у забезпеченні ефективності підприємницької діяльності 

http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/16194

 

22.11.2022

Зустріч з засновником krasivo.project

10 листопада 2022 року відбулася зустріч Валерії Співак - засновниці та бренд-менеджера міжнародного бренду krasivo.project зі здобувачами вищої освіти кафедри економіки та менеджменту.


В рамках лекції обговорювалися такі питання:

1) Основні тренди 2022 у бізнесі;

2) Як і навіщо формувати особистий та корпоративний бренд;

3) krasivo.project: від локального до міжнародного бренду;

4) Роль командної роботи у формуванні бренду.

Здобувачі отримали цікаву інформацію, розібрали практичний кейс успішного бренду та отримали відповіді на питання.

 

03.11.2022

Майстер клас від Юрія Борисова

3 листопада 2022 року у режимі Zoom-конференції відбулася зустріч здобувачів вищої освіти освітньо-професійних програм «Менеджмент організацій», «Менеджмент бізнес-процесів», «Публічне управління та адміністрування» 1 року навчання зі спікером «Академії комунікацій» Юрієм Борисовим.

Тренер з бізнес-комунікацій, ораторської майстерності та ведення переговорів провів майстер-клас для здобувачів вищої освіти.

Під час зустрічі, студенти отримали цікаві та корисні поради, відповіді на запитання та фідбек по домашнім завданням, які вони отримували протягом тижня співпраці зі спікером у закритій групі Telegram.

 


 

 

03.11.2022

 

Участь у Волинському русі

 Бондаренко Дар‘я -староста групи ЕЛ-21 була організаторкою заходу від СД Платформа Кривий Ріг, та проводила практичний тренінг «Як підсилити волонтерський фронт».

 

 

Під час заходу учасники у форматі живої бібліотеки слухали про досвід волонтерів і можливості залучення у різні напрямки волонтерства під час повномасштабного вторгнення. Також ми надали учасникам можливість самостійно розробити потенційний волонтерський проект. Посилання на більш детальну інформацію про захід : https://www.instagram.com/p/CgyUlcqIu_u/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 

18.05.2022

Участь у волонтерському русі

 

Company beer (дистрибуція у Харкові та Харківській області, а також Дніпропетровської області), з перших днів війни займається забезпеченням продуктами харчування військових частин, волонтерських організацій та торгових мереж міста. Активним учасником волонтерського руху став студент групи ЕН-11 Мартинов Сергій.

 

 


 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна