Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


21 квітня 2016 року відбулася зустріч з представниками провідних компаній України та світу.

21 квітня 2016 року, у рамках Тижня кар'єри «Karazincareerweek», на економічному факультеті відбулася зустріч з представниками провідних компаній України та світу.

Другий рік проводиться цей чудовий захід і кожен раз студенти дізнаються все більше нового, про те якими знаннями і навичками необхідно володіти для того, щоб успішно закінчити університет і отримати хорошу роботу, вони знайомляться з різноманітними вакансіями і стажуванням.

В цьому році було організовано 2 секції:

Перша називалася «Financialand IT sector», в ній виступали такі компанії, як: Студія «ТурумБурум», Magecom, PwC, ПриватБанк, Банк «Михайлівський», Банк «Грант», Dogma, Eurolive, KPMG.

Друга секція - «Service&Sales»: Харківський обласний центр зайнятості, ТРЦ «Французький бульвар», Фітнес-клуб Малібу, Інженерне бюро Франке Інтернешенал, MyCoffee - мережа кав'ярень, SUN InBev Україна, Фітнес-клуб TETRA, GLOBALBILGI, Філіп Моріс Україна.

Після секцій студенти відвідали майстер-клас від юридичної компанії ILF на тему "Вимоги сучасного роботодавця до випускників" і пройшли співбесіду в PricewaterhouseCoopers.

Це дуже цікавий і корисний захід, економічний факультет планує продовжувати цю традицію!

 

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна