Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG

Кубок економічного факультету з міні-футболу – 2017

З 2017 року ми започаткували щорічний Відкритий турнір з міні-футболу на кубок економічного факультету. Ця ідея можна сказати давно визрівала і от нарешті зірки зійшлися!

Турнір складається з групового етапу (перший день змагань) та фінального етапу (Play off - другий день змагань). Перший турнір відбувся 19 березня та 26 березня 2017 року.

У цьогорічному турнірі прийняли участь більш як 60 студентів та викладачів, у складі 6 команд: команди 1 курсу, 2 курсу, 3 курсу, 4 курсу, команда магістрів та збірна викладачів.

У напруженій боротьбі фінальної гри, в якій зустрілися команди 3 та 4 курсів економічного факультету з мінімальною перевагою в один м’яч перемогу здобула команда 4 курсу, з остаточним результатом 4:3. Це сталось на останніх хвилинах матчу, коли всі вже думали про екстра-тайми та шестиметрові удари, однак фортуна посміхнулась команді 4 курсу і вони стали переможцями, з чим ми їх і вітаємо!

Бездецький Валерій

Бомбардиром турніру став гравець команди 3 курсу Айвязян Сергій з 11 забитими м’ячами. Вітаємо!

Друге місце зайняла команда 3 курсу, а третє місце виборювалось у боротьбі між командами магістрів та збірною викладачів. В цьому поєдинку з рахунком 5:2 перемогу здобула збірна викладачів. Слід зазначити, що і ця гра, як і фінальна, була напруженою і безкомпромісною, адже після першого тайму рахунок був рівний - 2:2.

Кубок надії, кубок який надихає футболістів до підвищення своєї майстерності та підтримує олімпійський принцип - головне участь, а не перемога. Цього року кубок надії здобула команда 1 курсу. У вас все попереду і ми віримо, що це тільки початок для цієї дуже симпатичної команди. Успіхів!

Підсумовуючи можна сказати, що заснована добра традиція і ми сподіваємось що вона буде успішною і буде підтримуватись все більшою кількістю учасників та уболівальників міні-футболу!

Наш турнір є відкритим, участь в турнірі можуть приймати викладачі, студенти, аспіранти, випускники економічного факультету та співробітники інших структурних підрозділів університету.

Окремо слід подякувати за організаційні зусилля декана факультету Давидова О.І., доцента Беренду С.В., студента 3 курсу Задорожного Вадима та студраду факультету.