Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Кафедра міжнародної економіки та світового господарства

Абітурієнту
Наука
Бакалавріат: дисципліни та викладачі
Магістратура: дисципліни та викладачі
Навчально-методичні комплекси дисциплін
Про кафедру
Спеціальності
Інформаційні пакети
Навчальний процес
Склад
Новини кафедри

Ласкаво просимо на головну сторінку кафедри міжнародної економіки та світового господарства економічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна!

 

Нові тенденції світового економічного розвитку останнім часом усе частіше асоціюються з поняттям 'глобалізація', що означає провідний напрям в розвитку міжнародної економіки, який характеризується посиленням взаємодії національних економік.

Інтернаціоналізація всього господарського життя суспільства потребує не тільки спеціальних знань у сфері міжнародної економіки, але і знання мов. Спеціальність 'міжнародна економіка' дає унікальне поєднання знань з економічних дисциплін і ділової іноземної мови. Студенти, що навчаються за даною спеціальністю, отримують поглиблені знання англійської мови і на власний вибір вивчають німецьку, французьку або китайську мови.

Університетська освіта надає випускникові можливість стати не тільки членом певної професійної корпорації через отримання обраної спеціальності, але і громадянином світу в його основних фундаментальних соціокультурних вимірюваннях.

Робота кафедри міжнародної економіки та світового господарства орієнтована на підготовку освіченої еліти суспільства, що здатна орієнтуватися в системах та підсистемах світового господарства, має уявлення про найбільш значущі економічні та політичні чинники, що визначають розвиток світової економіки, володіють високим ступенем мовної компетенції і, як наслідок цього, мають високу соціальну мобільність.

Метою кафедри міжнародної економіки та світового господарства є надання студентам теоретичних знань і практичних навичок для здійснення професійної діяльності у господарській, валютно-кредитній і фінансовій сферах, як на національному, так і на міжнародному рівнях.

Спеціальність 'Міжнародна економіка' була ліцензована кафедрою економічної теорії та економічних методів управління в 1995 році. В 2003 році була створена кафедра міжнародної економіки, що в 2014 році була перейменована в кафедру міжнародної економіки та світового господарства.

Нині кафедру очолює доктор економічних наук, професор Задорожний Григорій Васильович. 

 

 Кафедра знаходиться за  адресою: 

 м. Харків, вул. Мироносицька, 1,
 кімната 3-20
 e-mail: i.business@karazin.ua 
 web сторінка:  me.econom.kharkov.ua
 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна