Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


Дві команди Каразінського переможці фіналу у кейс-чемпіонаті «Хліб як ти: розробка концепції нової лінійки хліба для зумерів»

4 травня 2023 р. відбувся фінал кейс-чемпіонату «Хліб як ти: розробка концепції нової лінійки хліба для зумерів» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID), Федерації роботодавців України та Casers (головна кейс спільнота України) від Концерну Хлібпром із запуску нової хлібної лінійки для покоління зумерів.

Дві команди Каразінського університету у складі студенток кафедри маркетингу, менеджменту та підприємництва економічного факультету – «Здібні булочки» (Єльцова Ольга, Салій Анна та Іванова Ангеліна: ОП «Маркетинг») та bread без vreda (Сталєва Софія, Водка Марія, Ключник Владислава та Бутко Олена: ОП «Маркетинг», ОП «Інформаційний маркетинг, реклама та зв’язки з громадськістю», ОП «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності») ‒  вибороли перемогу  серед 28 команд студентів з різних ЗВО  України.

Наставниками команд-переможців виступили – доцентка кафедри маркетингу, менеджменту та підприємництва Кудінова М.М., доцентка кафедри маркетингу, менеджменту та підприємництва Тимохова Г.Б. та заступниця декана економічного факультету Стеценко Т.В.

Пишаємося нашими студентами!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна