Економічний факультет

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
УКР    РУС    ENG   

 


24 травня 2023 р. зустрічізі стейкхолдером - компанією Genesis

24 травня 2023 р. студенти та викладачі кафедри маркетингу, менеджменту та підприємництва взяли участь у зустрічі зі стейкхолдером, компанією Genesis.

Genesis – це українська кофаундингова ІТ-компанія, що будує глобальні технологічні бізнеси разом із найкращими підприємцями Центральної та Східної Європи. Визнані найкращим роботодавцем України воєнного часу за версією Forbes. Наразі студенти кафедри мають можливість пройти онлайн-стажування від Genesis «Створення та розвиток IT-продуктів».

Величезна вдячність спікерам – Сідляренко Андрію, Academic Innovations Lead в IT-компанії Genesis, за змістовну розповідь про створення IT-продуктів та важливу роль в цьому не IT-фахівців, а також Довгаль Катерині, Marketing Manager (Education) в IT-компанії Genesis за відповіді на незліченні питання від студентів, за приклади з власного досвіду та мотивацію.

Кафедра маркетингу, менеджменту та підприємництва пишається можливістю співпраці з однією з найкращих та потужних компаній України – Genesis. Це унікальний досвід, співробітництво з компанією Genesis в майбутньому буде лише посилюватися та розширюватися.

 

 

 

 

 

 

 


 

 


 

         
         
       
  Анонси
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Економічний факультет
м. Харків, вул. Мироносицька, 1
Харківський національний університет
імені В.Н. Каразіна